fbpx

Jaki będzie przyszły rok dla Polaków w Polsce

Większość Polaków Nowy Rok traktuje jako punkt zwrotny w życiu, nowy, lepszy początek, który przyniesie pozytywne zmiany. Co dobrego czeka nas w roku 2016 i czy rzeczywiście możemy liczyć na poprawę bytu? Odpowiedzi na te pytania ekspertka odnalazła w kartach.

„W kwestiach finansowych należy spodziewać się niewielkiej poprawy, choć osoby, które zaciągnęły kredyty, niekoniecznie pozamykają swoje sprawy i spłacą zobowiązania już w przyszłym roku. Będziemy za to obserwować większą dbałość państwa o obywatela” – mówi serwisowi infoWire.pl tarocistka Anna Kempisty.

Układ kart wskazuje na zmniejszenie w 2016 r. emigracji zarobkowej. Inicjatywy osób zakładających własne firmy zostaną wynagrodzone – prowadzenie prywatnej działalności gospodarczej w Polsce będzie opłacalne. Ten rok powinien należeć do ludzi kreatywnych i to oni odniosą największe sukcesy.

Polacy muszą w 2016 r. poświęcić więcej uwagi kwestiom zdrowotnym. Zmiana trybu życia i zdrowsze odżywianie są niezbędne, jeżeli chcemy uniknąć grożących nam problemów z krążeniem i układem moczowym. „Nowy rok będzie również czasem operacji, na szczęście dobrze rokujących” – stwierdza ekspertka.

Strona główna Wiadomości Polska Jaki będzie przyszły rok dla Polaków w Polsce

Warto przeczytać

Skandynawia zdecydowała o wygranej Rafała Trzaskowskiego.

W niedzielę 12 lipca odbyła się II tura wyborów prezydenckich. PKW musi jeszcze policzyć głosy z 4 obwodów do głosowania. Według danych...

„The Times of India”: Szwedzi inteligentnie praktykują dystans społeczny, a lockdown jest zbędny

Serwis „The Times of India” postanowił pochwalić szwedzką strategię walki z koronawirusem. W artykule, opublikowanym na stronie, powołano się na m.in. na...

Niemcy zniosły zakaz podróżowania do Szwecji

Niemcy zniosły zakaz podróżowania do Szwecji, ponieważ liczba przypadków COVID-19 w tym kraju spadła w lipcu po gwałtownym wzroście w czerwcu.