fbpx

Czy lubisz szybką jazdę? – znajdź najszybszą pracę

„Najszybsza praca na świecie” – tak Porsche ogłasza wakaty w Porschecenter w Danderyd. Teraz masz szansę pracować nad testowaniem samochodów sportowych przed inauguracją nowego obiektu.

Wkrótce w Danderyd (na północ od Sztokholmu) otworzy się największe centrum Porsche w Szwecji – w związku z tym firma samochodowa poszukuje trzech osób, które chcą najszybszej pracy na świecie!

Zadanie brzmi dość prosto. Przetestować trzy różne modele Porsche przez trzy tygodnie. Nowy pracownik po przetestowaniu samochodów musi opowiedzieć o przeżytych doświadczeniach.

Oto jak wygląda reklama zachęcająca do podjęcia pracy:

Jedynym wymogiem jest prawo jazdy, ale ważne jest, aby być szybkim. Wniosek o pracę wygasa 1 maja. Jednym z zadań jest również bycie jednym z gości podczas otwarcia VIP które odbędzie się 9 maja.

Centrum Porsche w Danderyd znajduje się przy Rinkebyvägen 5.

Strona główna Szwecja Sztokholm Czy lubisz szybką jazdę? - znajdź najszybszą pracę

Warto przeczytać

Niewielu pasażerów przepływa przez Morze Bałtyckie

Z dnia na dzień liczba pasażerów statków wycieczkowych pływających po Bałtyku dramatycznie spadła. Firmy żeglugowe borykają się z kryzysem.

Największy spadek od 40 lat: szwedzka gospodarka spowalnia

Według nowych danych, szwedzki PKB odnotował największy spadek w jednym kwartale od 1980 roku. PKB Szwecji spadło o 8,6...

Antyislamski polityk weźmie udział w „uroczystym” paleniu Koranu

Rasmus Paludan, duński polityk o skrajnie antyislamskich poglądach, znów dał o sobie znać. Zdaniem 38-letniego byłego prawnika nadchodzące wydarzenie, podczas którego publicznie...