fbpx

ABBA opóźnia wydanie nowych utworów

Długo ospotkanieopowrót ABBY zostało przesunięte na 2021 rok z powodu pandemii koronawirusa, a szwedzka grupa planuje wydać pięć nowych utworów.

Szwedzka grupa miała wydać dwie nowe piosenki w 2018 roku w ramach projektu trasy z awatarem ABBA , który następnie został opóźniony. Utwory będą pierwszą nową muzyką zespołu ABBA od 1983 roku.

Od tego czasu zespół ABBA doświadczył wielu opóźnień, a w kwietniu 2019 Björn Ulvaeus powiedział, że planuje wydać jedną z piosenek we wrześniu lub październiku zeszłego roku.

The Independent donosi, że szwedzka grupa doświadczyła kolejnego opóźnienia w ponownym zjednoczeniu – pandemii koronawirusa. Zespół powróci w 2021 roku i najwyraźniej ma zaplanowanych pięć nowych piosenek.

Geoff Lloyd, współprowadzący podcast Reasons To Be Cheerful, powiedział: „Spędziłem godzinę […] z Björnem Ulvaeusem z Abba. Jest w kwarantannie – ma wyspę na archipelagu sztokholmskim”.

Lloyd dodaje: „Nagrali pięć nowych piosenek. Powinni ją wydać pod koniec zeszłego roku… Z powodu problemów technicznych i pandemii to jest opóźnione. Ale obiecał mi, że nowa muzyka Abby ukaże się w 2021 roku. ”.

Ulvaeus powiedział o dwóch nowych kawałkach ABBY w lipcu 2018 roku: „Jeden z nich to popowy, bardzo taneczny utwór. Drugi jest bardziej ponadczasowy, bardziej refleksyjny, to wszystko, co powiem. Jest nordycki i smutny, ale jednocześnie radosny ”.

Strona główna Wiadomości Szwecja ABBA opóźnia wydanie nowych utworów

Warto przeczytać

Sześć pięknych szwedzkich miast o których mogłeś nie słyszeć

Ystad Jeśli jesteś fanem skandynawskich kryminałów na pewno słyszałeś o Ystad. Tutaj ‘zamieszkuje’ filmowy detektyw Kurt Wallander i tutaj kręcono zdjęcia, zarówno do oryginalnej jak...

Tegnell o wzroście zachorowań na koronawirusa: „zmierzamy w złym kierunku”

Szwecja. Podczas gdy premier znów ostrzega obywateli, by stosowali się do restrykcji i nakazów, obowiązujących od początku pandemii koronawirusa, Andersowi Tegnellowi zbiera...

Premier Szwecji: „pracujcie zdalnie, nie obejmujcie bliskich i przyjaciół”

Premier Stefan Löfven, zaniepokojony rosnącą liczbą nowych infekcji koronawirusowych, wezwał Szwedów do bezwzględnego przestrzegania odgórnych restrykcji. Choć druga fala zachorowań nie  dotarła...