ABBA opóźnia wydanie nowych utworów

Długo ospotkanieopowrót ABBY zostało przesunięte na 2021 rok z powodu pandemii koronawirusa, a szwedzka grupa planuje wydać pięć nowych utworów.

Szwedzka grupa miała wydać dwie nowe piosenki w 2018 roku w ramach projektu trasy z awatarem ABBA , który następnie został opóźniony. Utwory będą pierwszą nową muzyką zespołu ABBA od 1983 roku.

Od tego czasu zespół ABBA doświadczył wielu opóźnień, a w kwietniu 2019 Björn Ulvaeus powiedział, że planuje wydać jedną z piosenek we wrześniu lub październiku zeszłego roku.

The Independent donosi, że szwedzka grupa doświadczyła kolejnego opóźnienia w ponownym zjednoczeniu – pandemii koronawirusa. Zespół powróci w 2021 roku i najwyraźniej ma zaplanowanych pięć nowych piosenek.

Geoff Lloyd, współprowadzący podcast Reasons To Be Cheerful, powiedział: „Spędziłem godzinę […] z Björnem Ulvaeusem z Abba. Jest w kwarantannie – ma wyspę na archipelagu sztokholmskim”.

Lloyd dodaje: „Nagrali pięć nowych piosenek. Powinni ją wydać pod koniec zeszłego roku… Z powodu problemów technicznych i pandemii to jest opóźnione. Ale obiecał mi, że nowa muzyka Abby ukaże się w 2021 roku. ”.

Ulvaeus powiedział o dwóch nowych kawałkach ABBY w lipcu 2018 roku: „Jeden z nich to popowy, bardzo taneczny utwór. Drugi jest bardziej ponadczasowy, bardziej refleksyjny, to wszystko, co powiem. Jest nordycki i smutny, ale jednocześnie radosny ”.

Szwecja wiadomości

Dania wiadomości

Norwegia wiadomości

Warto przeczytać

Norwegia izoluje się – zamyka granicę

Norwegia ogłosiła w środę, że zamknie swoje granice dla prawie wszystkich nierezydentów, aby uniknąć rozprzestrzeniania się nowych szczepów koronawirusa. „Od...

Sztokholm: dwa ataki na ten sam kościół w ciągu zaledwie tygodnia

W okręgu Spånga-Tensta, w zachodniej części Sztokholmu, stoi zabytkowy kościół Spånga, którego najstarsza część wybudowana została około 1175–1200 roku....

Szwecja: przerażająco dużo gwałtów na dzieciach w 2020 roku

Szwedzka Agencja Zapobiegania Przestępczości (Brå) opublikowała statystyki, z których wynika, że w 2020 roku wzrosła liczba zgłoszonych na policję...

Musisz przeczytać

Norwegia izoluje się – zamyka granicę

Norwegia ogłosiła w środę, że zamknie swoje granice dla...

Twórcy filmu dokumentalnego o MF Estonia mogą trafić do więzienia

Dwaj filmowcy, którzy za sprawą swojego dokumentu rzucili nowe...