Turysta ze Szwecji nagrany jak kopie pracowniczkę hotelu

13052

Szwedzki turysta został zatrzymany w Bułgarii po tym jak kopnął hotelową sprzątaczkę

Mężczyzna, jak podaje bułgarska prokuratura, 53-letni obywatel Szwecji, został nagrany w korytarzu hotelu położonego w popularnej miejscowości Słoneczny Brzeg.

Na nagraniu widać, jak mężczyzna zatrzymuje się przy pracującej sprzątaczce. Prawdopodobnie wymieniają kilka słów, a kobieta wraca do czyszczenia korytarza, wtedy mężczyzna kopie ją w twarz.

Bułgarskie media informują, że 65-letnia kobieta na chwilę straciła przytomność i odniosła obrażenia szczęki oraz głowy.

Prokurator Sotir Tsatsarov powiedział we wtorek, że mężczyzna pozostanie w areszcie, aż do czasu przesłuchania go przez sąd.

„Policja oraz prokuratura strzegą porządku publicznego, a nie tylko turystów. Ten mężczyzna musi przestrzegać bułgarskiego prawa, a my nie możemy dopuszczać do zachowań grożących bułgarskim obywatelom, zwłaszcza w miejscu ich pracy,” cytuje prokuratora bułgarska stacja telewizyjna BTV.

Komentarz

4 Komentarze na "Turysta ze Szwecji nagrany jak kopie pracowniczkę hotelu"

avatar
Fafor
Gość

@mxm
Ciebie też ktoś kopnął w łeb?

AntyTrol
Gość

@mxm

Trolom już dziękujemy.

mxm
Gość

Ciekawe jaki jest kontekst tej sprawy? Może owa pracownica hotelu dzień wcześniej go okradła z jakiejś pamiątki o dużej wartości sentymentalnej (np. zegarek, który dostał kiedyś od nieżyjącej już żony) i gość wie, że nie ma jak tego teraz nawet jej udowodnić? Różne mogą być reakcje wywołane poczuciem niesprawiedliwości i bezsilności. Może owej pracownicy należy się seria kopniaków w twarz, bo nie znamy historii tych ludzi? W teorię Szweda-lunatyka, co chodzi i kopie pracowników bez powodu, jakoś niespecjalnie mi się chce wierzyć…

Tomek
Gość

Juz caly kraj pierdoli na glowe
A zeby kilka miesiecy w areszcie przesiedzial !!!

wpDiscuz