Przygotuj swój żołądek, gdyż ‚sekretne menu’ McDonald’sa może okazać się rzeczywistością. Ostatnio w serwisie Reddit, w dziale Zapytaj Mnie o Cokolwiek, pojawiła się wypowiedź pracownika restauracji, mówiąca, że rzeczywiście klienci mogą zamówić potrawy, których nie ma w ‚zwykłym’ menu, chociaż ich składniki nie są wcale sekretne, tak jak niektórzy mogli sądzić.

Według użytkownika z Nickiem OrchidHibiscus, który twierdzi, że jest menadżerem zmiany w restauracji w szkockim Glasgow, każdy dodatkowy składnik dodany do istniejącego menu jest określany, jako ‚zamówienie grilla’. Na przykład, mówią pracownicy, zamówienie Big Maca bez ogórka konserwowego będzie nazwane ‚zamówieniem grilla’.

Sekretne zamówienia – jak precyzują pracownicy, niezatwierdzone przez centralę McDonald’sa – to po prostu każde niestandardowe zamówienie.

„Kiedy zamówisz coś specjalnego pracownik może nie znać nazwy, ale jeśli wytłumaczysz mu co to jest i zapłacisz za wszystkie składniki, to po prostu kolejne ‚zamówienie grilla’, które z pewnością zrealizujemy,” napisał OrchiHibiscus.

Pracownicy zaliczają do ‚sekretnego menu’ takie potrawy jak na przykład ‚Land, Sea and Air Burger’ (czyli Big Mac, Filet-O-Fish oraz McChicken w jednym) oraz posiadającego mocna nazwę McGangbang (McChicken Sandwich wewnątrz McDouble), czyli po prostu kreatywne kombinacje istniejących potraw.

Dodatkowo serwis #HackTheMenu podaje pełną listę składników, jakie według niego, można zamówić w celu skomponowania swojej wymarzonej potrawy.

Podczas, gdy #HackTheMenu twierdzi, że większość ze składników z ich listy może być zamówiona w każdej restauracji McDonald’sa,

„Nie mamy żadnego ‚sekretnego menu’ w angielskim McDonald’sie. Kochamy jedzenie, które podajemy w naszej restauracji i nie zamierzamy nic ukrywać przed klientami,” powiedział rzecznik prasowy McDonald’sa. Jednak przyznał, że klienci mogą poprosić o pewne zmiany.

„Każde zamówienie dodatkowych składników lub zmian w naszych produktach jest rozważane przez naszych pracowników a wszystkie dodatki mogą zostać doliczone do ceny.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.