Nadchodzące zmiany

  1. Z racji na wysokie koszty utrzymania serwera, serwis zakotwiczy u innego operatora – trochę tańszego ale wciąż profesjonalnego jak dotychczas 🙂 tak więc wystąpią utrudnienia z załadowaniem strony.
  2. Analizując statystyki w roku 2017 widać wyraźnie, że 80% !!! czytelników czyta artykuły korzystając z urządzeń mobilnych. Tak więc postanawiam zmienić szablon strony z dotychczasowego który daje nieograniczone możliwości w rozwijaniu strony na prostą wersję typowego news portalu. Plusem takiego rozwiązania będzie szybkość otwierania się strony docelowej. Tak więc i na tym etapie wystąpią na początku problemy z załadowaniem strony.
  3.  Dziennikarstwo kosztuje. Artykuły na stronie wymagają specjalistycznego tłumaczenia,  środki od reklamodawców nie pokrywają wszystkich kosztów, przez co uniemożliwia to dalszy rozwój strony. Teraz będę Was czytelnicy prosić o zapisywanie się na płatne subskrybencie wspierające rozwój strony. Zbiegiem czasu dostęp do artykułów będzie wymagał takiej subskrypcji (tak jak to ma miejsce w zdecydowanej większości szwedzkich portalach informacyjnych). Dzięki zgromadzonym funduszom serwis będzie mógł przekazywać więcej lokalnych wiadomości, praktyczne porady z życia w Szwecji. W cenie 2-3 kaw z pressbyrån miesięcznie możecie być patronami serwisu 🙂

I jak co roku……

Jeśli macie jakieś pytania i sugestie piszcie skandynawiainfo@gmail.com