Artykuł sponsorowany

Skandynawia, a w szczególności Norwegia, to popularny kierunek polskiej emigracji zarobkowej. Różnica w zarobkach i w poziomie życia w Polsce i w Norwegii jest kolosalna, dlatego tysiące Polaków decyduje się na wyjazd z kraju w celu polepszenia swojej sytuacji materialnej. Jednak taka emigracja i pogoń za pieniędzmi, może prowadzić do samotności. Ciężko bowiem poznać kogoś, gdy się pracuje czasem kilkanaście godzin na dobę i na dodatek w obcym państwie. Bariera językowa to także dość duży problem i dla niektórych po prostu nie do przeskoczenia. Także fakt, iż często Polacy zagranicą trzymają się razem, w grupkach znajomych, utrudnia również poznanie kogoś nowego, być może partnera.

Często jest niestety tak, że po wyjeździe zagranicę, ludzie po prostu rzucają się w wir pracy i zaniedbują całkowicie inne strefy swojego życia. Prowadzi to do tego, że są niestety niespełnieni oraz nieszczęśliwi.  Na szczęście dla Polaków mieszkających za granicami naszego kraju, powstał specjalny serwis Polish Hearts z Norwegii. W serwisie jest wydzielona specjalna zakładka dla Polaków przebywających właśnie w Norwegii.  Dzięki temu można wyszukać interesujące nas osoby mieszkające w pobliżu. Unikniemy w ten sposób rozczarowania, gdy poznamy kogoś, kto mieszka tysiące kilometrów od nas, co uniemożliwi spotykanie się na żywo.

Na Polish Hearts z Norwegii można już znaleźć przeszło 1.2 miliona zarejestrowanych kont. Rejestracja na portalu jest całkowicie darmowa, a sam portal bardzo prosty w obsłudze. Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce możemy spróbować znaleźć osoby, które do nas pasują i zacząć z nimi wirtualną znajomość, która kto wie – może przenieść się na prawdziwe życie.

W XXI wieku już znajomości internetowe i takie poznawanie swojej ‘drugiej połówki’ jest coraz częstsze i nikogo nie dziwi. Dzięki temu, że poznajemy kogoś wirtualnie, spędzając setki/tysiące godzin na pogawędkach przez Internet, możemy go bardzo dobrze poznać i przekonać się, czy do nas pasuje, czy nie jeszcze przed pierwszym spotkaniem ‘na żywo’. To także bardzo wielka szansa dla osób nieśmiałych, bowiem w Internecie, czy to na czacie, czy w prywatnych wiadomościach, mogą one bez problemu się zaprezentować drugiej osobie.

polish-hearts-norwegia2

Portal Polish Hearts z Norwegii połączył już setki polskich emigrantów w pary. Wiele par to już szczęśliwe małżeństwa z gromadkami dzieci. Co ciekawsze historie użytkowników portalu są opisane w specjalnej zakładce. Nie czekaj –może i Twoja opowieść tam także trafi?

Nie warto siedzieć w domu i negatywnie się nastawiać do życia i zakładać z góry, że nie można nikogo wartościowego poznać zagranicą. Portal Polish Hearts z Norwegii i jego szczęśliwe pary, które połączył ze sobą są tego najlepszym dowodem. Sam portal nie służy tylko do poznawania osobników płci przeciwnej, ale także do zawierania przyjaźni i poznawania ciekawych osób, z którymi można się spotykać w życiu i wieść ciekawsze i pełne wrażeń życie na emigracji z dala od granic Polski.

Więcej informacji na stronie http://www.polishhearts.net/ – Polish Hearts z Norwegii.

polish-hearts-norwegia